Neler Yapıyoruz ?

– 2015-06-22 Tarihinde başladığımız Kur'an Portalı projemize şuanki ana kadar olmak üzere;  durmadan yılmadan maddi manevi tüm kaynaklarımızı sarf ederek geldik. Biz düşünüyoruz ki Kur'an kategorisinde ülkemizdeki en kapsamlı site olduk. Bu çalışmalarımız neticesinde yaklaşık 3 tb'a yakın bir dosya arşivimiz oluştu ve yüzbinlerce kardeşimize zengin ve eşsiz bir Kur'an kaynağı sunduk/sunmaktayız. 

Geleceğe Yönelik Projelerimiz Neler ?

– Sitemiz üzerinde tüm kategorilerde ekleme yapmaya devam etmek ve arşivi büyütmek istiyoruz.

– Sizlerin Kur'an çalışmalarını sitemize eklemek ve tüm İslam alemine ulaştırmayı hedefliyoruz.

– Kur'an Arşivini ceplere ulaştırmayı ve istifadeyi kolaylaştırayı düşünüyoruz. Yani akıllı telefon uygulaması ile size daha yakın olmayı istiyoruz.

– Kur'an-i Kerim alanından farklı diğer ilmi alanlarda çalışmalarda bulunmak istiyoruz/bulunuyoruz. (Örn: arapcarehberi.com)

– Kur'an ile haşır neşir olmayan, Kur'an bilmeyen, Kur'an'ı Kalbine yerleştirmeyen kimse kalmayana kadar yolumuza devam etmek istiyoruz.

Reklam Kullanmıyoruz !

– Biz şimdiye kadar sitemizde reklamdan hiçbir geliri elde etmedik/etmeyi düşünmüyoruz. Çünkü reklam sistemlerini incelediğimizde dinimize ve örfümüze uygun olmayan müstehcen, faiz, kumar, yasak ilişkiler ve aldatıcı reklamlar gördük. Bunların engellenemeyeceğinin farkına varınca reklam koymaktan tamamen vazgeçtik. Sizlerde bilirsiniz ki ziyaret edilen bir sitede en çok reklamlardan şikayetleniriz ve rahatsız oluruz. Biz bu şekilde duyarsız olmamak için reklam koymuyoruz ve size temiz bir site sunuyoruz. Tabi bir sitenin ana gelir kaynakları reklam ve sponsor olmak üzere 2ye ayrılır. Reklam kullanmadığımız için siz ziyaretçilermizi bize destek olmaya davet ediyoruz. 

Destekte Bulunmak ve Bağış Yapmak İçin Hesap Numaralarımız;

kuveyt

İsim: Mustafa Kerem

Hesap Numarası: 8864086-1

IBAN: TR200020500000886408600001

Şube: Adapazarı Kodu: 79 Swift Kodu: KTEFTRISXXX

enpara

İsim: Mustafa Kerem

IBAN: TR39 0011 1000 0000 0057 9973 67

Hesap No: 57 9973 67

 

Tüm özel sorularınız ve istekleriniz için anında cevap verdiğimiz iletişim adresimizi kullanınız.