Fatih Çollak Hatim Dinle/İndir(Cüz cüz)

19 Mesaj “Fatih Çollak Hatim Dinle/İndir(Cüz cüz)

  1. Allah sizden razı olsun ağzına sağlık,Allah gönlünüze göre bu dünyada ve öbür dünyada katı katı verir inşallah Hocalarım Allaha emanetsiniz

  2. Mevlam emeklerinizin karşılığını hem bu dunyada hem de ahirette kat ve kat verir inşallah. Bu mubarek Ramazan ayında Mevlam Dualarınızı ve niyetlerinizi kabul ve makbul eylesin. Selamun aleykum. Kalın sağlıcakla.

  3. mp3 kuran olarak aradığım ve sitenizde bulduğum cüz lu kuranı kerim hatim seti için teşekkür ederim. allah razı olsun.

  4. Hafızlarımıza Allah için hayırlı olacak işleri nasip eylesin İsmail hocam gerçekten Türkiye de bir ekol açmıştır. İnşAllah böyle hafızlar yetişir.Hafızlar, imamlar bu dünyanın gülleridir. Alimleridir. Bu konuda Benim olanlara birer yardımcı konumundadır. Hepsinden Allah razı olsun.

  5. İsmail hocam gerçekten Türkiye de bir ekol açmıştır. İnşAllah böyle hafızlar yetişir.Hafızlar, imamlar bu dünyanın gülleridir. Alimleridir. Bu konuda onlar bizlere birer yardımcı konumundadır. Hepsinden Allah razı olsun.

  6. İsmail hocam gerçekten Türkiye de bir ekol açmıştır. İnşAllah böyle hafızlar yetişir.Hafızlar, imamlar, alimler bu dünyanın gülleridir. Hepsinden Allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir